www.przemysl-polska.com
Hexagon Manufacturing Intelligence News

HEXAGON ZAPEWNIA KLIENTOM URZĄDZEŃ POMIAROWYCH DO OBRABIAREK SZYBKI DOSTĘP DO PRAWIE 200 AKCESORIÓW POPRZEZ ROZSZERZENIE ASORTYMENTU SKLEPU INTERNETOWEGO

Nowy asortyment umożliwia szybki zakup online rozwiązań służących do konserwacji i udoskonalania urządzeń pomiarowych do obrabiarek firmy Hexagon.

HEXAGON ZAPEWNIA KLIENTOM URZĄDZEŃ POMIAROWYCH DO OBRABIAREK SZYBKI DOSTĘP DO PRAWIE 200 AKCESORIÓW POPRZEZ ROZSZERZENIE ASORTYMENTU SKLEPU INTERNETOWEGO

Dział Manufacturing Intelligence firmy Hexagon ogłosił dodanie do swojego sklepu internetowego dla klientów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA) szeregu akcesoriów do urządzeń pomiarowych obrabiarek (MTM). Sprzęt MTM firmy Hexagon, który można zainstalować w niemal każdej marce obrabiarek i który jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi sterownikami obrabiarek, zgromadził dużą bazę instalacyjną w regionie EMEA. Dzięki możliwości składania zamówień online, użytkownicy sond do obrabiarek oraz narzędziowcy mają szybki dostęp do akcesoriów, których potrzebują do utrzymania oraz poprawy jakości i niezawodności swojego sprzętu.

Produkty dostępne w sklepie internetowym obejmują trzpienie do sond lub zestawów narzędziowych, adaptery trzpieni i wałki łamane, zestawy kalibracyjne, czujniki temperatury, skrzynki do przechowywania, baterie i wiele innych akcesoriów, narzędzia i zestawy narzędziowe. Wszystkie te artykuły są wysokiej jakości oryginalnymi produktami, które gwarantują niezawodność, wspierają bezpieczeństwo produkcji i pomagają chronić producentów przed przestojami.

Manuel Müller, Product Marketing Manager w dziale Manufacturing Intelligence firmy Hexagon, mówi: "Używanie oryginalnych akcesoriów do sond obrabiarkowych i zestawów narzędziowych Hexagon zapewnia najwyższą możliwą jakość i niezawodność pomiarów w procesie produkcyjnym. Wszystkie wzorce są testowane i walidowane przez firmę Hexagon i są sprawdzone na rynku. Dzięki udostępnieniu tych produktów online, nasi klienci mogą nabywać nasze akcesoria jeszcze szybciej i wygodniej."

Akcesoria do urządzeń pomiarowych obrabiarek są już dostępne w sklepie internetowym działu Manufacturing Intelligence firmy Hexagon. Produkty są gotowe do zakupu online w regionie EMEA (z wyłączeniem Rosji i Turcji).

www.hexagonmi.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP