ABB News

ABB Robot i chmura pomagają w zalesianiu Amazonii

Pilotażowy projekt ABB i organizacji Junglekeepers ukazuje potencjał robotyki i technologii chmury obliczeniowej w zakresie ponownego zalesiania dużych obszarów.

ARC INFORMATIQUE

Zadaszenia rolnicze TSE: PcVue w centrum systemu osłon fotowoltaicznych

Przejście na zrównoważone źródła energii jest największym wyzwaniem naszych czasów. Redukcja emisji szkodliwych substancji, optymalizacja poboru mocy, dekarbonizacja oraz czysta energia dostępna dla wszystkich to tylko niektóre z wyzwań, którym należy sprostać, aby chronić środowisko i zapewnić bezpieczeństwo energetyczne.

ABB News

ABB NEWS: REKORDOWY POCIĄG, PRZYSZŁOŚCIOWE KOLEJE

Miał być rekord i udało się – szwajcarskie Koleje Retyckie (RhB) przeprowadziły przez alpejską trasę najdłuższy pociąg pasażerski na świecie. A teraz wyobraźmy sobie pociąg o długości 1,9 km, który wagonów ma dokładnie 100, a w nich w sumie 4550 miejsc siedzących….

Howtorobot News

CYFROWA PLATFORMA URUCHAMIA PIERWSZY SERWIS DO PORÓWNYWANIA CEN ROBOTÓW

Firmy na całym świecie mogą teraz po raz pierwszy łatwo otrzymywać oferty i porównywać ceny na produkty i obsługę związaną z robotami przemysłowymi. Ta nowa usługa na HowToRobot.com sprawi, że posiadanie robotów stanie się łatwiejsze i tańsze dla firm, twierdzi CEO, Søren Peters.

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP