www.przemysl-polska.com
EPLAN

EPLAN ogłasza przejście na subskrypcje nowych licencji

Transformacja przemysłowa stała się faktem, a w jej wyniku zmieniają się warunki panujące na rynku. Firma EPLAN śledzi bieżące trendy i konsekwentnie dostosowuje się do zmian, dlatego też od sierpnia 2021 roku wprowadza nowoczesne i elastyczne warunki licencyjne oferowane wyłącznie na zasadzie subskrypcji.

EPLAN ogłasza przejście na subskrypcje nowych licencji
“Chcemy jeszcze bardziej wzmocnić relacje z naszymi klientami. W czasach transformacji cyfrowej i przemysłowej bliska komunikacja stanowi podstawę sukcesu po obu stronach” mówi Sebastian Seitz, prezes EPLAN.

Począwszy od 1 sierpnia 2021 roku firma EPLAN będzie oferowała nowe licencje oprogramowania wyłącznie w formie subskrypcji. Prezes EPLAN, Sebastian Seitz wyjaśnia ten ruch: »Z myślą o naszych klientach kierujemy naszą działalność w 100% ku przyszłości. Ta przełomowa decyzja opłaci się zarówno obecnym, jak i nowym klientom.» Seitz jest przekonany, że korzyści, takie jak atrakcyjne warunki wejścia, elastyczność czasu trwania subskrypcji, a także kompleksowy pakiet nowych funkcji wprowadzanych wraz z premierą nadchodzącej wersji EPLAN, są w pełni satysfakcjonujące.

Poszukiwany intensywny dialog z klientami

"Sukces naszych klientów jest głównym celem wszystkiego, co robimy", mówi Seitz. "Dzięki naszemu oprogramowaniu chcemy w pełni przekonać i zainspirować naszych klientów." Stwierdzenie to podkreśla również credo firmy, aby zapewnić i rozwijać sukces klientów poprzez efektywną inżynierię. Ponadto, Seitz oczekuje, że nowy model subskrypcji umożliwi jeszcze bardziej intensywny dialog z klientami. "Chcemy jeszcze bardziej zacieśniać relacje z naszymi klientami. W czasach transformacji cyfrowej i przemysłowej ścisła komunikacja stanowi podstawę sukcesu po obu stronach".

Zarówno dla nowych, jak i istniejących klientów, do dnia 31 lipca 2021 r. każda nowa lub dodatkowa licencja będzie nadal dostępna jako licencja bezterminowa.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP