www.przemysl-polska.com
EPLAN

Wszystkie wydarzenia na żywo. Wirtualne Targi EPLAN

W zeszłym roku firma EPLAN gościła na swoich międzynarodowych Wirtualnych Targach około 1400 uczestników z 73 krajów. Uzyskane wyniki są imponujące i to w czasach, zanim tego typu wirtualne wydarzenia stały się standardem niemal wszędzie. W tym roku zainteresowanie nowym, innowacyjnym formatem rozmów Leadership Talk, webinariami i ogólnoświatowymi czatami prawdopodobnie znowu wzrośnie.

Wszystkie wydarzenia na żywo. Wirtualne Targi EPLAN
15 września 2020 firma EPLAN uruchamia międzynarodowe Wirtualne Targi online we wszystkich strefach czasowych. Odbędą się one w formie pawilonów krajowych, w których zespoły regionalne będą prowadziły webinaria, tu pokazany na przykładzie Stanów Zjednoczonych.

Na tegoroczne Wirtualne Targi EPLAN zaplanował pełen szesnastogodzinny program. Globalne „targi w sieci” odbywają się po raz piąty z rzędu i cieszą się rosnącą liczbą odwiedzających z całego świata. Pokazy, prezentacje i czaty będą odbywały się na żywo w godzinach od 6.00 rano do  godz. 22.00 (CEST). Koncepcja Wirtualnych Targów EPLAN została jeszcze bardziej dopracowana, zintegrowano wiele pawilonów krajowych, w których zespoły regionalne będą prowadzić rozmowy na żywo, na przykład z Hiszpanii, Francji, Chin i USA.

Prezentacje na żywo zapewnią użytkownikom głęboki wgląd w oprogramowanie, a eksperci EPLAN zaprezentują aktualne wskazówki dotyczące codziennej pracy inżynieryjnej, na przykład w zakresie digitalizacji zadań inżynieryjnych za pomocą EPLAN Preplanning oraz okablowania maszyn i urządzeń z wykorzystaniem tzw. cyfrowego bliźniaka. Konsultanci EPLAN będą dzielić się swoją wiedzą z odwiedzającymi za pomocą dostępnych tutoriali i webinariów. Najważniejsze prezentacje od klientów, takich jak Magtronics z Japonii, Systems Engineering z Danii i A&E Engineering z USA będą jednymi z najważniejszych atrakcji na targach. Zainteresowani otrzymają cenne szczegółowe informacje na temat najlepszych praktyk inżynieryjnych.

Leadership Talks, nowy format rozmów z zarządem
Praktyczna orientacja wydarzenia będzie w dalszej części koncentrowała się na wyższym szczeblu kierowniczym. Podczas zupełnie nowego formatu rozmów Leadership Talks z prezesem i zarządem będą poruszane strategiczne tematy tj.:
• Ciągłość i jakość danych, jako czynniki decydujące o sukcesie firmy
• Zwiększanie produktywności dzięki usługom serwisowym
• Zintegrowany łańcuch wartości w inżynierii szaf sterowniczych

Uczestnicy średniego szczebla również mogą spodziewać się interesującego zestawu tematów. Integrowanie konfiguracji dla zautomatyzowanej inżynierii, rozwiązania oparte na chmurze w ekosystemie automatyki przemysłowej oraz wdrażanie pełnej digitalizacji to przykładowe tematy wielu prezentacji prowadzonych na żywo.


Wszystkie wydarzenia na żywo. Wirtualne Targi EPLAN
Prezentacje na żywo zapewnią użytkownikom głęboki wgląd w oprogramowanie, a eksperci EPLAN udzielą aktualnych wskazówek dotyczących codziennej pracy inżynieryjnej.

Osoby zainteresowane mogą się rejestrować na Wirtualnych Targach nieodpłatnie pod adresem: www.eplan.de/virtualfair

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP