www.przemysl-polska.com
OMRON News

PRZEDSTAWIAMY WYSOKOWYDAJNEGO ROBOTA WSPÓŁPRACUJĄCEGO OMRON TM20 DO CIĘŻKICH ŁADUNKÓW

Solidny robot OMRON TM20 skraca czas cyklu i jest objęty dwuletnią gwarancją po rejestracji.

PRZEDSTAWIAMY WYSOKOWYDAJNEGO ROBOTA WSPÓŁPRACUJĄCEGO OMRON TM20 DO CIĘŻKICH ŁADUNKÓW

Firma OMRON, wiodący dostawca rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego kobota OMRON T20 o ładowności 20 kg. Nowy kobot doskonale nadaje się do takich zadań, jak paletyzacja, obsługa maszyn i transport materiałów. Podczas obsługi ciężkich ładunków OMRON TM20 zajmuje niewielką powierzchnię, a jego zasięg wynosi 1,3 metra.

OMRON TM20 to najnowsze uzupełnienie rodziny kobotów TM firmy OMRON, znanych z łatwości ich obsługi, niezawodności i bezpieczeństwa. Nowy kobot został zaprojektowany pod kątem bezproblemowej współpracy z innymi produktami firmy OMRON, w tym z czujnikami, sterownikami i oprogramowaniem, w celu zapewnienia kompleksowego rozwiązania w zakresie automatyzacji dla klientów z branży przemysłowej.

Jedną z najważniejszych cech kobota OMRON TM20 jest jego lekka konstrukcja, która waży zaledwie 33 kg. Ułatwia to integrację z robotami mobilnymi, zapewniając większą elastyczność i wydajność w środowiskach przemysłowych. Robot jest również wyposażony w specjalne osłony przegubu, które chronią go podczas procesu cięcia przed olejem i innymi niebezpiecznymi materiałami, dzięki czemu nadaje się do użytku w zastosowaniach związanych z obsługą maszyn.

„Cieszymy się z wprowadzenia na rynek modelu OMRON TM20, który rozszerza możliwości naszej rodziny kobotów i zapewnia klientom możliwość automatyzacji zastosowań o dużej ładowności” — mówi Fernando Vaquerizo, dyrektor ds. marketingu produktów stacjonarnych i kobotów w OMRON Europe. „OMRON TM20 jest zaprojektowany pod kątem łatwości obsługi, niezawodności i bezpieczeństwa. Odciąża operatorów od zadań związanych z podnoszeniem ciężkich ładunków, a jednocześnie pracuje bezpiecznie wśród ludźmi”.

Kalkulator zwrotu z inwestycji firmy OMRON wspiera firmy w procesie oceny inwestycji w roboty współpracujące, przy uwzględnieniu łatwych i niedrogich możliwości leasingu. Ponadto firma OMRON oferuje szeroką gamę usług wsparcia technicznego, w tym instalację, szkolenia i konserwację, aby umożliwić klientom jak najpełniejsze wykorzystanie ich inwestycji.

Kluczowe cechy i zalety:
  • Udźwig 20 kg umożliwiający transport cięższych części i materiałów
  • Zasięg 1300 mm — idealny do zadań związanych z paletyzacją
  • Usprawnienie cyklu dzięki szybszym przegubom
  • 24-miesięczna gwarancja po rejestracji

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP