www.przemysl-polska.com
Carel News

CAREL@HOST: EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA I DOSKONAŁOŚĆ PROJEKTOWA DLA CHŁODNICTWA KOMERCYJNEGO

Od 22 do 26 października 2021 CAREL będzie uczestniczyć w Host, wystawie gastronomicznej i hotelarskiej, odbywającej się w Mediolanie co dwa lata. Doświadczenie firmy i innowacyjne rozwiązania w zakresie sterowania dla chłodnictwa profesjonalnego i komercyjnego prezentowane będą dla sektora spożywczego, a przedstawione propozycje będą odpowiedzią na różne potrzeby tego rynku i stale zmieniające się regulacje.

CAREL@HOST: EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA I DOSKONAŁOŚĆ PROJEKTOWA DLA CHŁODNICTWA KOMERCYJNEGO

iJ, nowa gama sterowników parametrycznych do chłodnictwa komercyjnego, charakteryzująca się konfigurowalnym, estetycznym wyglądem i innowacyjnymi szczegółami technicznymi, zdobywczyni złotej nagrody na European Product Design Awards w kategorii Catering Products, będzie gwiazdą stoiska CAREL. Wyróżniony zostanie również Heosone, rozwiązanie do sterowania i zarządzania urządzeniami chłodniczymi typu plug-in, które gwarantuje optymalną wydajność energetyczną dzięki wykorzystaniu technologii inwerterów prądu stałego i naturalnych czynników chłodniczych. Ofercie CAREL będzie towarzyszyć wiele propozycji łączności opartych na systemach IoT, opracowanych w celu obsługi każdego pojedynczego produktu i aplikacji.

„Jesteśmy podekscytowani, że możemy wziąć udział w tym wydarzeniu, najważniejszym spotkaniu w Europie dla rynku usług gastronomicznych” – skomentował Giovanni Tonin, Menedżer ds. Marketingu Grupy CAREL w Food Service. „Uważni i wymagający goście Hosta sprawiają, że jest to idealna scena do prezentacji naszych nowych rozwiązań, wynik ciągłych inwestycji mających na celu wspieranie naszych klientów w stawianiu czoła przyszłym wyzwaniom w tym sektorze, takim jak zrównoważony rozwój, dbałość o design i nowe wrażenia użytkownika dzięki zaawansowanym systemom IoT”.

www.carel.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP