www.przemysl-polska.com
Howtorobot News

CYFROWA PLATFORMA URUCHAMIA PIERWSZY SERWIS DO PORÓWNYWANIA CEN ROBOTÓW

Firmy na całym świecie mogą teraz po raz pierwszy łatwo otrzymywać oferty i porównywać ceny na produkty i obsługę związaną z robotami przemysłowymi. Ta nowa usługa na HowToRobot.com sprawi, że posiadanie robotów stanie się łatwiejsze i tańsze dla firm, twierdzi CEO, Søren Peters.

CYFROWA PLATFORMA URUCHAMIA PIERWSZY SERWIS DO PORÓWNYWANIA CEN ROBOTÓW

Do teraz nie było żadnego łatwego sposobu na porównanie cen robotów przemysłowych i związanych z nimi usług.

Globalne centrum robotyki HowToRobot.com rozwiązuje teraz ten problem. Centrum uruchamia nową usługę dla firm posiadających roboty, aby uzyskały oferty na wszystko, od komponentów aż po serwisowanie, programowanie robotów czy też szkolenia.

Otrzymując kilka ofert, firmy mogą po raz pierwszy porównać ceny w łatwy sposób.

“Chcemy sprawić aby posiadanie robotów było łatwiejsze i tańsze dla firm”,
mówi CEO HowToRobot.com, Søren Peters.

Nowy serwis łączy globalny rynek robotyki

Nowy serwis pozwala klientom na wysyłanie zapytań do ponad 15.000 dostawców usług i produktów związanych z robotyką. Tak jak inne cyfrowe produkty znane z innych sektorów, HowToRobot.com odpowiada na rosnącą potrzebę łączenia sprzedawców z kupcami w jednym miejscu online.

“Sprawiamy, że odnalezienie właściwych dostawców staje się łatwiejsze dla klientów i mogą oni upewnić się, że płacą odpowiednią cenę,”
mówi Søren Peters.

Wiele firm musi na przykład negocjować warunki serwisowania dla ich robotów po pewnym okresie. Poprzez otrzymywanie porównywalnych ofert od różnych dostawców, mogą upewnić się że otrzymają najlepszą ofertę na rynku.

Większości firm brakuje wglądu w rynek

Ambicją HowToRobot.com jest zmiana przemysłu, któremu brakuje przejrzystości. Obecnie cztery z pięciu firm nie pyta więcej niż jednego dostawcy o oferty, gdy potrzebują czegoś do ich robota, pokazuje badanie rynku przeprowadzone przez HowToRobot.com.

“Bez kilku ofert do porównania, klienci nie mogą dowiedzieć się gdzie otrzymają najkorzystniejsze warunki i ceny,”
mówi Søren Peters.

Na HowToRobot.com, firmy mogą teraz wysłać zapytanie do dostawców za darmo w kilka minut. Dostawcy odsyłają wtedy oferty cenowe do kupca, a ich transakcja zostaje sfinalizowana na platformie.

“Chcemy sprawić, że ceny na rynku robotyki staną się przejrzyste. Pomoże to firmom oszczędzić na kosztach zakupu– I sprawi, że posiadania robota stanie się mniej uciążliwe,”
Søren Peters concludes. www.howtorobot.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP