www.przemysl-polska.com
Softing Industrial Automation GmbH

Pakiet oprogramowania dataFEED OPC Suite Extended zwiększa możliwość integracji danych

Nowa wersja V5.10 pakietu dataFEED OPC Suite Extended firmy Softing oferuje funkcjonalność subskrybenta MQTT i rozbudowane opcje wstępnego przetwarzania danych.

Pakiet oprogramowania dataFEED OPC Suite Extended zwiększa możliwość integracji danych
dataFEED OPC Suite Extended w wersji V5.10 rozszerza możliwości integracji danych

Firma Softing udostępniła wersję V5.10 pakietu oprogramowania dataFEED OPC Suite Extended. Za pomocą nowej funkcjonalności subskrybenta MQTT dane mogą być odbierane od brokera MQTT i przesyłane do innych aplikacji za pośrednictwem OPC UA lub zapisywane do sterownika. Pozwala to np. na wdrożenie menedżera receptur w chmurze obliczeniowej. Ponadto rozbudowane i elastyczne funkcje wstępnego przetwarzania danych umożliwiają obecnie wykonywanie obliczeń matematycznych i logicznych, które obejmują konwersję wartości temperatury ze stopni Celsjusza na Fahrenheita lub odfiltrowanie określonego bitu słowa.

- Nowy, rozszerzony pakiet dataFEED OPC Suite sprawia, że dostarczanie danych produkcyjnych do aplikacji chmurowych IoT jest proste i bezpieczne - podkreśla Andreas Roeck, menedżer ds. produktu w firmie Softing Industrial. - Przy każdej aktualizacji pracujemy nad dalszym poszerzaniem możliwości integracji danych i ich uelastycznieniem, dzięki czemu oferujemy naszym klientom i partnerom rozwiązanie przyszłościowe.

dataFEED OPC Suite Extended to kompletny pakiet do komunikacji OPC i łączności z chmurą, dostępny jako jeden produkt. Pakiet umożliwia dostęp do sterowników wiodących dostawców oraz łączy się z urządzeniami IoT.

Bezpłatną wersję próbną dataFEED OPC Suite Extended V5.10 można pobrać ze strony internetowej : dataFEED OPC Suite Extended Softing

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP