www.przemysl-polska.com
HMS Industrial Networks AB

Współpraca Ewon i NVISO ustanawia nowy poziom cyberbezpieczeństwa IIoT

Ponieważ krajobraz cyberzagrożeń stale się zmienia, firma Ewon, jednostka biznesowa funkcjonująca w ramach HMS Networks i światowy lider w zakresie zdalnej łączności przemysłowej, nawiązała współpracę z firmą NVISO, ekspertem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, w celu zapewnienia wyższego poziomu bezpieczeństwa sieci przemysłowych.

Współpraca Ewon i NVISO  ustanawia nowy poziom cyberbezpieczeństwa IIoT
Po lewej: Jean-Christophe Epaillard, menedżer ds. bezpieczeństwa informacji i technologii w Ewon, po prawej: Tim Beyens, Offensive Security & Software Security Services NVISO

Ochrona fabryk przed złośliwymi atakami ma obecnie większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej. Firma HMS Networks wprowadza na rynek produkty Ewon nowej generacji, które będą wyposażone w wiodące na rynku zabezpieczenia klasy korporacyjnej. Kluczowym elementem tej inicjatywy jest partnerstwo z ekspertem ds. cyberbezpieczeństwa, firmą NVISO, która wesprze ofertę produktów Ewon w zakresie zapobiegania cyberatakom i wykrywania ich oraz zdecydowanego reagowania na naruszenia bezpieczeństwa.

Partnerstwo dla bezpieczeństwa
Zamiast przeprowadzania corocznego audytu, który zwykle koncentruje się na tych samych punktach, firma HMS zdecydowała się podnieść poprzeczkę wyżej, podejmując na bieżąco wyzwania od ekspertów, którzy z czasem stają się jeszcze lepsi. W związku z tym NVISO będzie regularnie analizować systemy Ewon i zapewniać ciągłe informacje zwrotne dotyczące możliwości ulepszeń. Uzupełniając certyfikat ISO 27001, który firma Ewon odnawia każdego roku, zawiązane partnerstwo zapewni, że produkty i usługi Ewon będą zawsze zabezpieczone na najwyższym poziomie, co gwarantuje jeszcze lepszą ochronę zdalnego dostępu do maszyn przemysłowych.

- Bycie wiodącym graczem na rynku, na którym funkcjonuje ponad 300 000 podłączonych do sieci maszyn, wiąże się z dużą odpowiedzialnością, której nie lekceważymy. Początek stanowi obietnica
i zapewnienie bezpieczeństwa oraz prywatności danych i wyposażenia naszych klientów
- mówi Francis Vander Ghinst, dyrektor generalny jednostki biznesowej Ewon HMS Networks

Dostępność za pośrednictwem sieci partnerów
Aby pomóc klientom zmaksymalizować efektywność ich danych, firma Ewon stworzyła globalny
i wszechstronny ekosystem ponad 2000 doświadczonych partnerów, gotowych do szybkiego tworzenia wydajnych i zintegrowanych rozwiązań w oparciu o potrzeby klientów.

Więcej informacji można znaleźć odwiedzając stronę www.ewon.bizi korzystając z artykułów z bazy wiedzy na stronie www.ewon.biz/support.
 


  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP