www.przemysl-polska.com
Southco

NOWY SIŁOWNIK PRZEMYSŁOWY FIRMY SOUTHCO ŁĄCZY NIEZAWODNĄ PRACĘ Z NOWOCZESNYM WZORNICTWEM

Firma Southco powiększyła w ostatnim czasie swoją ofertę siłowników mechanicznych o nowy model łączący niezawodną pracę z nowoczesnym wzornictwem. Siłownik AC-11, wyprodukowany z materiałów o dużej wytrzymałości i odporności na korozję, został wyposażony w ergonomiczny uchwyt, nadający się idealnie do odblokowywania zamka w urządzeniach przemysłowych.

NOWY SIŁOWNIK PRZEMYSŁOWY FIRMY SOUTHCO ŁĄCZY NIEZAWODNĄ PRACĘ Z NOWOCZESNYM WZORNICTWEM
Siłownik AC-11 ma owalną ramkę, uzupełniającą nowoczesną stylistykę przemysłową, a jego konstrukcja zapewnia montaż w jednej płaszczyźnie z panelem. Uchwyt można łatwo obsługiwać również w rękawicy, co pozwala na zastosowania w trudnych warunkach środowiskowych. Dostępny w wersji z blokowaniem i bez, model AC-11 zapewnia bezpośrednie, jedno- lub wielopunktowe odryglowanie podłączonego do niego zamka. W połączeniu z zamkami obrotowymi Southco R4, siłowniki AC tworzą kompletne systemy bezpiecznych, niezawodnych zamknięć do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Menadżer produktu, Cindy Bart dodaje, “Siłownik AC-11 firmy Southco doskonale nadaje się do zastosowań w pojazdach terenowych i urządzeniach przemysłowych o nowoczesnej stylistyce. Zaokrąglone krawędzie zapewniają elegancki wygląd w aplikacjach, w których kluczowe znaczenie mają zarówno styl, jak i niezawodna praca w warunkach przemysłowych”.

Więcej informacji dotyczących systemów zamknięć obrotowych firmy Southco można uzyskać na stronie www.southco.com, wysyłając email do całodobowego oddziału wsparcia klienta pod adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., telefonicznie pod numerem 610-459-4000 lub faksem pod numerem 610-459-4012.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP