www.przemysl-polska.com
Southco

NOWY ZAWIAS Z PRZECIWWAGĄ FIRMY SOUTHCO ZAPEWNIA BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z CIĘŻKICH PANELI I POKRYW

Firma Southco powiększa ofertę produktową Positioning Technology o nowy zawias z przeciwwagą, neutralizujący masę ciężkich paneli i pokryw dla zapewnienia niezawodnej kontroli ich położenia w wielu zastosowaniach. Zawias CB z przeciwwagą pozwala precyzyjnie kontrolować otwieranie i zamykanie ciężkich paneli, ograniczając obawy dotyczące bezpieczeństwa i odpowiedzialności, a jednocześnie poprawiając ergonomię obsługi.

NOWY ZAWIAS Z PRZECIWWAGĄ FIRMY SOUTHCO ZAPEWNIA BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z CIĘŻKICH PANELI I POKRYW
Zawias CB z przeciwwagą neutralizuje siłę grawitacji i zapewnia precyzyjną kontrolę położenia podczas otwierania i zamykania ciężkich paneli, umożliwiając ich podnoszenie i opuszczanie bez wysiłku. Małogabarytowa konstrukcja z możliwością dostrajania pozwala na montaż zawiasu wewnątrz obudów przy zachowaniu minimalnej grubości oraz na precyzyjną regulację siły, stosownie do wymogów w konkretnych aplikacjach.

Zawias CB z przeciwwagą zapewnia dużą odporność na wibracje, co czyni go idealnym do zastosowań w przenośnych i stacjonarnych urządzeniach medycznych i przemysłowych. Został wykonany z materiałów odpornych na korozję oraz zapewnia niezawodne działanie zarówno w gorącym, jak i w zimnym otoczeniu. Zaprojektowano go z myślą o zapewnieniu bezawaryjnej eksploatacji przez cały czas użytkowania, co obniża koszty gwarancji i instalacji.

“Oferowany przez Southco zawias CB z przeciwwagą zapewnia niezawodną kontrolę położenia ciężkich paneli i pokryw, pozwalając użytkownikom na ich ergonomiczną i bezpieczną obsługę,” powiedział James Stroud, menadżer produktów globalnych. „Dzięki małym wymiarom i niezawodnej pracy, zawias ten nadaje się idealnie do sterowania panelami o różnej masie w zastosowaniach, w których nie można skorzystać z zasilania ani rozwiązań hydraulicznych.”

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących funkcjonalności zawiasów z kontrolą położenia produkowanych przez firmę Southco, odwiedź stronę www.southco.com, wyślij email do całodobowego oddziału wsparcia klienta dostępny pod adresem southco.com/contact/en, zadzwoń pod numer 610-459-4000 lub wyślij faks pod numer 610-459-4012.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP