ARNOLD UMFORMTECHNIK

  www.arnold-fastening.com

Śruby REMFORM zmniejszają koszt montażu elementów z tworzyw sztucznych.

Śruby Remform firmy Arnold Umformtechnik GmbH & Co. zmniejszają całkowity koszt połączeń części plastikowych, dzięki wyeliminowaniu użycia nakrętek lub innych elementów mocujących. Ponadto zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa montażu ze względu na specjalny projekt zapewniający dużą różnicę między momentem formującym a niszczącym. Śruby Remform do połączeń elementów z tworzyw sztucznych wykorzystywane są głównie w przemyśle motoryzacyjnym.

Śruby samogwintujące zmniejszają koszty o 88%

Śruby samogwintujące z serii Taptite 2000® cechują się wysoką wydajnością i stabilnością procesu łączenia. Dzięki ich stosowaniu w montażu elementów można ograniczyć koszty nawet o 88%.

Nowe śruby do połączeń rozłącznych (Remform) i nierozłącznych (ATP)

Firma Arnold Umformtechnik opracowała dwie nowe, solidne i efektywne metody montażu, dostosowane do stale rozwijających się technologii wykorzystania tworzyw sztucznych. Śruby typu Remform - to rozwiązanie dla rozłącznych połączeń części z tworzyw sztucznych, natomiast śruby typu Arnold Tripress (ATP) są przeznaczone do połączeń nierozłącznych kowalnych metali lekkich lub tworzyw sztucznych.

Śruby typu Flowform

Firma Arnold Umformtechnik ,producent elementów złącznych, współpracujący z partnerami z zakładów przemysłu elektrycznego i samochodowego, stworzyła śruby FlowformÒ o specjalnym, opływowym kształcie w reakcji na wzrost popytu na złożone połączenia blach. Śruby te o trójkątnym kształcie wykorzystują technologię perforacji w procesie produkcyjnym. Rozwiązanie to zostało zoptymalizowane pod kątem kosztów przemysłowego stosowania i gwarantuje niezawodność w procesach produkcyjnych połączeń gwintowanych. Technologia ta ma wiele zalet w porównaniu z klasycznymi i alternatywnymi technologiami łączenia blach, są to m. in.: łatwość rozłączania, dostępność, precyzyjne pozycjonowanie, ponowne łączenie poprzez połączenia gwintowe, czystość procesu produkcyjnego.

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP