www.przemysl-polska.com
Tungaloy News

Tungaloy: Płytki w gatunku SH7025 PVD zwiększają wydajność obróbki małych detali

Prezentujemy najnowsze osiągnięcie firmy Tungaloy – płytki w gatunku SH7025 z powłoką PVD zaprojektowane specjalnie do toczenia małych detali.

Tungaloy: Płytki w gatunku SH7025 PVD zwiększają wydajność obróbki małych detali

Nowe płytki tokarskie w gatunku SH7025 z pokryciem PVD firmy Tungaloy umożliwiają wydajną obróbkę małych i miniaturowych detali, zapewniając doskonałe wykończenie powierzchni i przewidywalną trwałość narzędzia. Drobnoziarnista, kolumnowa powłoka TiCN zapewnia gatunkowi zoptymalizowaną równowagę odporności na zużycie i pękanie. Jest to korzystne dla wszystkich użytkowników wykorzystujących procesy w których trwałość narzędzia jest określana na podstawie zmiany wymiarów detali i jakości ich powierzchni. Co więcej, połączenie kolumnowej powłoki TiCN i wielowarstwowej powłoki TiAlN znacznie zwiększa trwałość narzędzia, jednocześnie ograniczając postęp zużycia i eliminując pękanie. Wszystkie płytki mają powłokę TiN, co pozwala operatorom łatwo zidentyfikować zużytą krawędź lub zużycie krawędzi w słabo oświetlonych warsztatach.

Płytki w geometrii -JP i -JS zapewniają doskonałą wydajność łamania wiórów. Łamacz wióra -JP, będący pierwszym wyborem, oferuje doskonałe łamanie wióra wymagane w dokładnych operacjach wykańczających, podczas gdy -JS zapewnia stałą i skuteczną kontrolę wióra w szerokim zakresie parametrów skrawania dzięki dużemu kątowi nachylenia krawędzi skrawającej i zoptymalizowanej geometrii łamacza wióra.

www.tungaloy.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP