www.przemysl-polska.com
Southco

SOUTHCO: NOWY WBUDOWANY ZAWIAS DYNAMOMETRYCZNY FIRMY SOUTHCO UTRZYMUJE MAŁE DRZWI I POKRYWY W POZYCJI OTWARTEJ W CIASNYCH PRZESTRZENIACH

Southco rozszerzyło swoją pełną sukcesów linię zawiasów ciernych o wersję niskoprofilową, która umożliwia niezawodną kontrolę pozycji w zastosowaniach o ograniczonej przestrzeni.

SOUTHCO: NOWY WBUDOWANY ZAWIAS DYNAMOMETRYCZNY FIRMY SOUTHCO UTRZYMUJE MAŁE DRZWI I POKRYWY W POZYCJI OTWARTEJ W CIASNYCH PRZESTRZENIACH

Zawias wbudowany o stałym momencie obrotowym ST-20L oferuje nowe rozwiązanie do montażu małych pokryw i ekranów, które muszą być podnoszone i bezpiecznie utrzymywane w miejscu, pod dowolnym kątem.

Zawias wbudowany o stałym momencie obrotowym ST-20L firmy Southco zwiększa ergonomię, bezpieczeństwo i lepsze widzenie wartości, sprawiając, że lekkie panele wydają się solidniejsze i zapewniają użytkownikowi końcowemu bezproblemową obsługę. Zaprojektowany do zastosowań o ograniczonej przestrzeni, w tym samochodowych konsol centralnych, małych obudów przemysłowych i sprzętu oświetleniowego, ST-20L zapewnia sprawdzony stały moment obrotowy w kompaktowej obudowie.

Zawiasy Southco o stałym momencie obrotowym są przeznaczone do zastosowań wymagających funkcji stałego momentu obrotowego w formowanym zespole. Rodzaje formowania wciskanego lub przykręcanego łatwo integrują się z zastosowaniami z tworzyw sztucznych, odlewów metalowych i blachy, poprawiając ogólny wygląd i wydajność produktu końcowego. Unikalna, ukryta konstrukcja ST-20L pozwala na łatwą instalację w małych przestrzeniach opakowaniowych i ukrycie przed wzrokiem, bez zakłócania zewnętrznej stylizacji.

Zawiasy zaprojektowane w technologii stałego momentu obrotowego Southco zapewniają płynny, kontrolowany opór w całym zakresie ruchu i bezpiecznie utrzymują drzwi i panele w dowolnej pozycji. Linia zawiasów Southco o stałym momencie obrotowym jest odporna na dryft i luz, nawet pod wpływem wibracji lub obciążeń dynamicznych. Dzięki momentowi obrotowemu ustawionemu podczas procesu produkcyjnego, zawiasy Southco ze stałym momentem obrotowym zapewniają swobodę regulacji przez cały cykl życia produktu.

„Zawias o stałym momencie obrotowym ST-20L firmy Southco pozwala projektantom poprawić wrażenia klienta i postrzeganie jakości, zapewniając płynną pracę drzwi i pokryw oraz utrzymując otwarte pokrywy, aby umożliwić użytkownikowi końcowemu łatwy dostęp do zawartości komory” - powiedział Stewart Beck, menedżer ds. globalnego produktu. „Seria ST-20L poprawia ergonomię produktów, od sprzętu oświetleniowego po wyświetlacze, w przypadku których łatwa i niezawodna orientacja może sprawić różnicę między wspaniałym a frustrującym doświadczeniem klienta".

Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcjonalności wbudowanych zawiasów o stałym momencie obrotowym, odwiedź stronę www.southco.com lub wyślij e-mail do całodobowego działu obsługi klienta na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

www.southco.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP