www.przemysl-polska.com
Dormer Pramet

Siła prostych rozwiązań

Dormer Pramet wprowadza na rynek nowe produkty i rozszerzony asortymenty, aby uprościć proces obróbki, oraz ułatwić mechanikom i operatorom obrabiarek dostęp do najlepiej dobranych narzędzi skrawających do szerokiego zakresu zastosowań.Celem jest umożliwienie zakładom produkcyjnym na całym świecie zoptymalizowania produkcji poprzez oszczędność czasu i materiałów.

Najnowsza oferta produktów międzynarodowego producenta narzędzi obejmuje nową generację gatunków tokarskich MT-CVD, linię ekonomicznych płytek do frezowania płaszczyzn, oraz linię narzędzi na płytki styczne do frezowania odsadzeń.

Dodatkowo firma Dormer Pramet opracowała gamę uniwersalnych płytek do frezowania płaszczyzn, rozszerzyła asortyment o nową geometrię do frezowania z dużymi posuwami, oraz narzędzia do gwintowania na płytki wymienne, narzędzia do obróbki małych detali oraz do produkcji form i matryc, a także wprowadziła do oferty asortyment frezów pełnowęglikowych do materiałów hartowanych i grafitu.

Dzięki nastawieniu na wszechstronność, nowe produkty są prostymi rozwiązaniami przeznaczonymi do szerokiego zakresu potrzeb w obróbce skrawaniem.

Na szczycie efektywności

Sztandarowym z nowych produktów jest nowy gatunek T9415. Pramet T9415 to najbardziej zaawansowany gatunek MT-CVD, wprowadzony na rynek przez Dormer Pramet od niemal dekady. Ta czwarta generacja gatunku przeznaczona jest do szerokiego zakresu zastosowań i zastępuje dotychczas oferowane gatunki T9310 i T9315. Możliwości gatunku T9415 częściowo pokrywają się z gatunkiem T9325, co sprawia, że oferuje on jeden z najszerszych zakresów zastosowań w toczeniu stali.

Dzięki powłoce grubszej o 30% w porównaniu z poprzednią generacją, gatunek Pramet T9415 znacząco zwiększa trwałość narzędzia dzięki większej odporności na zużycie i oferuje wyższą produktywność umożliwiając skrawanie z większymi prędkościami. Kilku użytkowników testujących nowy gatunek potwierdziło, że ich produktywność podczas obróbki stali węglowych i konstrukcyjnych podwoiła się. Zobacz film na kanale YouTube firmy Dormer Pramet: https://www.youtube.com/watch?v=EnMDkEUlxGY.

Więcej informacji na temat wszystkich produktów wprowadzonych ostatnio na rynek przez firmę Dormer Pramet można znaleźć na stronie internetowej www.dormerpramet.com.


Siła prostych rozwiązań
New grade T9415

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP