www.przemysl-polska.com
Southco

Zapobieganie kradzieży paczek dzięki bezpiecznym skrzynkom pocztowym

Jak MB Sentinel zabezpiecza przed kradzieżą z Southco. Założona w 2017 roku firma MB Sentinel (MB) jest producentem skrzynek pocztowych i skrzynek do dostarczania paczek dla budynków mieszkalnych i komercyjnych. MB zaspokaja potrzebę rynku konsumenckiego do posiadania bezpiecznej przestrzeni do odbioru paczek dostarczonych do ich domów.

Zapobieganie kradzieży paczek dzięki bezpiecznym skrzynkom pocztowym

Z opcjami dla domów jednorodzinnych, mieszkań i HOA (stowarzyszenie właścicieli domów), budynków, jak również do użytku komercyjnego, bezpieczne skrzynki pocztowe MB sprawiają, że otwieranie i zamykanie skrzynek pocztowych jest łatwe i wygodne dla kurierów, poprzez proste dodanie kodu zamka do informacji o adresie dostawy klientów na ich przesyłce.

Wyzwanie
MB Sentinel to producent skrzynek pocztowych i skrzynek do wydawania paczek dla budynków mieszkalnych i komercyjnych. Oferta firmy MB obejmuje rozwiązania dla skrzynek na przesyłki przy krawężnikach i na podjazdach, zintegrowane z ogrodzeniem lub słupem, w budynkach wielorodzinnych i HOA oraz wkłady ścienne. MB Sentinel oferuje również klientom możliwość dostosowania zabezpieczeń skrzynki pocztowej w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania, które sprawdzi się w ich przypadku, a także pozwala na przyszłe aktualizacje zabezpieczeń.

Rozwiązania MB w zakresie skrzynek pocztowych trafiły na rynek we właściwym czasie. Przy wzroście handlu elektronicznego o ponad 32% w samych Stanach Zjednoczonych w 2020 roku, zapotrzebowanie na bezpieczne rozwiązanie typu drop box dla paczek jest większe niż kiedykolwiek. Wraz z dynamicznym rozwojem handlu elektronicznego wzrasta liczba paczek pozostawianych pod drzwiami kupujących, co naraża je na uszkodzenie lub kradzież. W rzeczywistości, zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez C+R Research, prawie połowa respondentów zgłosiła otrzymywanie dostawy do domu co tydzień, a 43% zgłosiło się jako ofiara kradzieży paczek.


Zapobieganie kradzieży paczek dzięki bezpiecznym skrzynkom pocztowym

Korzystanie z bezpiecznej skrzynki pocztowej zapewnia większy spokój konsumentom, którzy oczekują, że ich zakupy online bezpiecznie dotrą do ich domów i miejsc prowadzenia działalności.

Projektując swoje opatentowane skrzynki pocztowe, firma MB wiedziała, że będzie potrzebować wysokiej jakości rozwiązania w zakresie ich zamykania, aby zapewnić swoim skrzynkom nie tylko bezpieczeństwo, ale również odporność na wandalizm i korozję w środowisku zewnętrznym. Potrzebni również byli niezawodni dostawcy z możliwościami produkcyjnymi, aby skalować te rozwiązania na potrzeby rozwoju.

Rozwiązanie
Dzięki współpracy z Southco firma MB mogła zaspokoić wszystkie swoje potrzeby w zakresie sprzętu dostępowego u jednego dostawcy. Southco dostarczyło opcje zamka mechanicznego i elektronicznego, a także ergonomiczne dla użytkownika końcowego rozwiązanie zawiasów, które sprawia, że drzwi skrzynki pocztowej są bardziej solidne.

Elektroniczna kontrola dostępu
Elektroniczny zamek obrotowy R4-EM firmy Southco jest wbudowany w przednie drzwi dostawcze wszystkich modeli MB i jest połączony z klawiaturą elektroniczną, która uruchamia zamek w celu otwarcia drzwi. W zależności od wymogów bezpieczeństwa i dostawy, R4-EM może być również stosowany na tylnych drzwiach obudowy. Na przykład, gdy model jest zintegrowany z konstrukcją taką jak ogrodzenie, druga kombinacja klawiatury i zamka umożliwia właścicielowi domu lub najemcy dostęp od tyłu obudowy.

Zapobieganie kradzieży paczek dzięki bezpiecznym skrzynkom pocztowym
Zapobieganie kradzieży paczek dzięki bezpiecznym skrzynkom pocztowym

Zamek elektroniczny może być również zainstalowany na tylnych drzwiach wolnostojących obudów z oddzielnymi tacami na listy i przegrodami na paczki. W tym zastosowaniu tylko właściciel domu może uzyskać dostęp do obu schowków z tylnych drzwi, wprowadzając unikalny kod dostępu do kontrolera dostępu podłączonego do danego zamka elektronicznego. Przednie drzwi mogą być wyposażone w dodatkowy kod zamka, który umożliwia przewoźnikom paczek dostęp tylko do dolnego przedziału paczek, podczas gdy przewoźnicy pocztowi mogą nadal dostarczać przesyłki listowe jak zwykle.

Elektroniczne rozwiązania dostępu (EAS), takie jak elektroniczny zamek obrotowy R4-EM, łączą sprawdzone zamki mechaniczne i rygle Southco z elektroniczną aktywacją, zapewniając zwiększone bezpieczeństwo oraz zdalnie kontrolowany i monitorowany dostęp. W przypadku braku zasilania, R4-EM może być zainstalowany z mechanicznym sterowaniem ręcznym, który pozwala użytkownikowi na ręczne otwarcie drzwi. Firma MB Sentinel wybrała dla swoich drzwi zewnętrznych zatrzask E5 Cam Latch i wtyczkę PT Lock jako opcję mechanicznego sterowania.

Zamykanie mechaniczne
Wybierając mechaniczne rozwiązanie do zabezpieczenia tylnych drzwi w przypadku pełnych szafek naściennych, firma MB wybrała zatrzask kompresyjny A7, który zapewnia szczelne zamknięcie przed czynnikami atmosferycznymi i uniemożliwia intruzom dostęp do przednich drzwi znajdujących się na zewnątrz domu lub firmy. Wytrzymały mechanizm dźwigniowy z serii A7 firmy Southco zapewnia efekt dźwigni przy zamykaniu cięższych drzwi z uszczelką dzięki połączeniu wytrzymałości, łatwości instalacji i prostoty obsługi.

Ergonomiczne zawiasy pozycjonujące
Wszystkie systemy MB Sentinel są wyposażone w zawias E6 firmy Southco z kontrolą pozycji o stałym momencie obrotowym. Seria E6 posiada zintegrowany stały moment obrotowy, który pozwala na uzyskanie stałego oporu w całym zakresie ruchu. W rezultacie użytkownicy mogą z łatwością otworzyć drzwi skrytek pocztowych i utrzymać je bezpiecznie pod dowolnym kątem - w pełni otwarte, w pełni zamknięte lub pomiędzy, w dowolnym miejscu.

Realizacja i wyniki
Biznes w MB Sentinel rośnie, a klienci doceniają jakość ich produktów. Firma MB otrzymała dwa patenty, a ich skrzynki pocztowe zdobyły uznanie w branży, zdobywając nagrodę 2021 Star Award od The Texas Association of Builders (TAB).


Zapobieganie kradzieży paczek dzięki bezpiecznym skrzynkom pocztowym

Wraz z rosnącym popytem na ich bezpieczne skrzynki pocztowe, firma MB otworzyła niedawno segment dystrybucji dla budowniczych poprzez Acme Brick, firmę Berkshire Hathaway, aby zaoferować natychmiastowy dostęp budowniczym domów w celu zakupu ich rozwiązań.

Współpraca z Southco pomogła firmie MB Sentinel zaoferować wysokiej jakości rozwiązanie w zakresie zamków z możliwością dostosowania opcji bezpieczeństwa. Rozległe możliwości produkcyjne i doskonałość operacyjna Southco sprawiają, że firma jest również idealnym partnerem do skalowania biznesu z prognozami przyszłego wzrostu firmy MB.

Mówi Jeff Kutas, założyciel MV Sentinel: „Ludzie już wierzą, że nasze skrzynki na paczki Mailbox i Box Sentinel są najlepsze. Fakt, że korzystamy ze sprzętu Southco pozwala mi w pełni się z nimi zgodzić.”

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP