www.przemysl-polska.com
BRADY

Nagroda Golden Amper dla nowej drukarki etykiet M211

Komisja ekspertów złożona z profesorów z dziedziny inżynierii przyznała nagrodę Golden Amper nowej, obsługiwanej smartfonem drukarce etykiet M211 firmy Brady Corporation.

Nagroda Golden Amper dla nowej drukarki etykiet M211

Łatwość obsługi i niezawodność technologii
Podczas targów branżowych Amper w Brnie (Czechy) komisja ekspertów przyznała nagrodę Golden Amper nowej, obsługiwanej smartfonem drukarce etykiet M211 firmy Brady. „To bardzo pomysłowe rozwiązanie” – powiedział profesor Zdeněk Peroutka, dziekan Wydziału Elektrycznego Uniwersytetu Zachodnioczeskiego w Pilźnie (Czechy), który przewodniczył komisji ekspertów oceniających projekt. „Urządzenie jest proste, uniwersalne i możliwe do zastosowania wszędzie w terenie. Ponadto konstrukcja techniczna drukarki cechuje się solidnością i niezawodnością, co sprawia, że jest ona łatwa w obsłudze”. W skład komisji weszli również profesorowie inżynierii z Uniwersytetu Technologicznego w Brnie, Czeskiego Uniwersytetu Technicznego, Uniwersytetu Technicznego w Libercu, Uniwersytetu Technicznego w Ostrawie, Uniwersytetu Technicznego w Bratysławie oraz Uniwersytetu Technicznego w Koszycach.

Etykietowanie przy użyciu telefonu
„Jesteśmy zachwyceni i zaszczyceni, że otrzymaliśmy nagrodę Golden Amper za naszą nową drukarkę etykiet M211” – powiedziała Ilse Strobbe, kierowniczka ds. produktu w regionie EMEA (drukarki mobilne) w Brady Corporation. „Nagroda ta wzmacnia motywację naszych zespołów do dalszego opracowywania innowacyjnych rozwiązań w zakresie identyfikacji”.

Nowa drukarka etykiet M211 to lekkie, wytrzymałe i przenośne urządzenie, które drukuje zarówno etykiety cięte, jak i ciągłe umożliwiające identyfikację kabli i komponentów. Pozwala na tworzenie nawet skomplikowanych etykiet, które można projektować, drukować i przeglądać na smartfonie przy użyciu aplikacji Express Labels firmy Brady. Wzory etykiet można uzupełniać danymi pochodzącymi z arkuszy kalkulacyjnych, zapisywać i łatwo udostępniać współpracownikom.

Na jednym naładowaniu akumulatora można wydrukować nawet 300 etykiet. System waży zaledwie 0,5 kg i ma kompaktową budowę, dzięki czemu można go nosić przy sobie. Jednocześnie M211 to wytrzymałe urządzenie, które jest w stanie przetrwać upadki z wysokości 1,8 m, zgniatanie o masie 110 kg i wstrząsy o specyfikacji wojskowej. Model M211 sprosta wyzwaniom każdego miejscu pracy, a ponadto wyposażono go w kasety z etykietami z funkcją upuszczenia materiału, zamknięcia go i rozpoczęcia procesu drukowania, zaprojektowane z myślą o szybkiej wymianie materiałów eksploatacyjnych w miejscu pracy.

Sprawdzone etykiety wysokiej jakości
Brady oferuje użytkownikom modelu M211 ponad 90 różnych kaset z etykietami do wyboru, ciągłymi i ciętymi. Materiały etykiet w kasetach zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności w określonych zastosowaniach. Dostępne są specyfikacje techniczne z wynikami testów etykiet, w których oceniono przyczepność do różnych rodzajów powierzchni płaskich i zakrzywionych oraz odporność druku etykiet na wilgoć, ścieranie, wysokie i niskie temperatury, warunki atmosferyczne i inne czynniki.

Aby uzyskać więcej informacji, wyślij wiadomość e-mail na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub odwiedź stronę www.bradyeurope.com/M211.


Nagroda Golden Amper dla nowej drukarki etykiet M211
 

Nagroda Golden Amper dla nowej drukarki etykiet M211

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP