www.przemysl-polska.com
Seco Tools

Firma Seco wspiera innowacje medyczne poprzez wirtualne wydarzenie i uruchomienie nowej mikrostrony

Firma Seco i jej partnerzy techniczni będą gościć drugą edycję wirtualnego wydarzenia ITI (Inspiration Through Innovation) dla branży medycznej, w środę, 18 maja 2022 r. w języku niemieckim i w środę 22 czerwca w języku angielskim i mandaryńskim.


Wydarzenie, stworzone z myślą o współpracy i innowacjach, będzie koncentrować się na doskonałości i precyzji produkcji medycznej, dając uczestnikom możliwość obejrzenia demonstracji obróbki implantu udowego i uczestniczenia w dyskusjach na temat zoptymalizowanego procesu, a także udziału w seminariach i prezentacjach branżowych.

Aby dalej wspierać producentów sprzętu medycznego, firma Seco udostępniła wybór technicznych i edukacyjnych treści poświęconych rzeczywistym częściom medycznym, takim jak implanty kolana zaprezentowane podczas wydarzenia Medical ITI. Odwiedzający witrynę Seco dzięki podcastom, filmom i innym treściom uzyskają wgląd w najnowocześniejsze technologie, trendy i wymagania, które kształtują branżę produkcji medycznej.

Firma Seco i jej partnerzy będą gościć wirtualnie wydarzenie ITI dla branży medycznej w swoich biurach w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Szanghaju, przy czym dla niektórych rynków będą organizowane fizyczne wydarzenia i spotkania w różnych miejscach globu. Zachęcamy producentów medycznych z całego świata do rejestracji i dołączenia do wydarzenia na żywo albo późniejszego przeglądania nagrań z sesji.

„Fundamenty naszej specjalistycznej wiedzy zostały zbudowane na bliskiej, realnej współpracy z liderami branży produkcji medycznej” — powiedział Dave Todd, dyrektor ds. centrum innowacji. „Angażujemy się w rozwój zaawansowanych technologii, narzędzi, strategii i rozwiązań dla komponentów, aby napędzać i rozwijać procesy produkcji wyrobów medycznych. Wydarzenia ITI pozwalają nam dzielić się zarówno najlepszymi praktykami, jak i nowymi pomysłami z branżą w czasie rzeczywistym oraz na żądanie”.

Seco i partnerzy techniczni mają nadzieję na rozszerzenie serii ITI o podobne wydarzenia dla przemysłu lotniczego i motoryzacyjnego jeszcze w tym roku.

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się na Medical ITI 2022, odwiedź stronę https://event.secotools.com/medicaliti2022

Cenne lekcje ze współpracy
Wydarzenia Inspiration Through Innovation (ITI) opierają się na globalnej sieci partnerów Seco, łącząc specjalistyczną wiedzę firmy z zewnętrznymi kompetencjami w celu zbadania możliwości rozwiązywania problemów. Podczas wydarzeń ITI uczestnicy mogą poznać wyniki tych innowacyjnych partnerstw i odkryć, w jaki sposób współpraca może pomóc im w znalezieniu rozwiązań użytecznych w rozwoju ich firm. Takie oparte na współpracy podejście rozwiązuje bieżące problemy występujące w różnych segmentach przemysłu wytwórczego.


Firma Seco wspiera innowacje medyczne poprzez wirtualne wydarzenie i uruchomienie nowej mikrostrony
Femoral With Solid End MillsFirma Seco wspiera innowacje medyczne poprzez wirtualne wydarzenie i uruchomienie nowej mikrostrony
Hip Shaft

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP