www.przemysl-polska.com
Dormer Pramet

Wspaniała czwórka

Odświeżyliśmy nasz ogólny katalog produktów metrycznych, zawierający ponad 20.000 narzędzi skrawających, dzieląc go na cztery publikacje dotyczące głównych kategorii zastosowań - wykonywanie otworów, frezowanie, toczenie i gwintowanie.

Wspaniała czwórka

Zestaw czterech katalogów został stworzony, aby umożliwić klientom łatwe znalezienie narzędzi, które są istotne dla ich operacji obróbczych. Ponadto, po raz pierwszy w tych samych publikacjach, zgromadziliśmy asortyment narzędzi na płytki wymienne jak i narzędzia monolityczne.

Oprócz informacji o szerokim asortymencie, nasze nowe katalogi zawierają szczegółowe i pomocne dane dotyczące obróbki, takie jak wstępne i bezpieczne parametry skrawania dostosowane ściśle do odpowiednich grup materiałowych wg. Klasyfikacji ISO

We wszystkich czterech publikacjach zastosowano spójną strukturę i prosty układ nawigacji, dzięki czemu czytelnicy mogą znaleźć łatwo dostępne informacje w jednym miejscu.

Interaktywne wersje pdf czterech katalogów są dostępne do pobrania już teraz: www.dormerpramet.com lub można uzyskać dostęp do publikacji z aplikacji Dormer Pramet Library App. Dostępna jest również opcja łatwego do czytania flipbooka.


Wspaniała czwórka

 

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP