www.przemysl-polska.com
FAULHABER GROUP

Sprzedaż, serwis i know-how na kolejnym rynku

FAULHABER Austria bezpośrednio wspiera klientów na Węgrzech. Od 1 sierpnia 2021 r. firma przejmuje sprzedaż i serwis na Węgrzech. Klienci w sąsiednim kraju mogą dzięki temu korzystać z bezpośredniego i szerokiego wsparcia specjalistów microdrive.

Sprzedaż, serwis i know-how na kolejnym rynku
"Węgry charakteryzują się bardzo dynamicznym rozwojem gospodarczym. Chcielibyśmy w przyszłości jeszcze intensywniej rozwijać ten interesujący rynek," wyjaśnia Martin Kellner, regionalny kierownik sprzedaży FAULHABER Austria. "Zwłaszcza w dziedzinie sprzętu laboratoryjnego i techniki medycznej oraz automatyki istnieje wiele innowacyjnych firm, z których część jest już naszymi klientami. W bezpośrednich kontaktach jesteśmy w stanie jeszcze lepiej doradzać naszym partnerom i przyszłym klientom oraz wspierać ich projekty."

Oprócz Austrii i Słowenii, FAULHABER Austria przejmuje obecnie sprzedaż bezpośrednią w sąsiednim kraju. "Z naszej siedziby głównej w Wiedniu można bardzo szybko dotrzeć do najważniejszych lokalizacji przemysłowych na Węgrzech. Zapewnimy naszym klientom bezpośrednie wsparcie w wyborze optymalnego napędu do konkretnych zastosowań oraz wniesiemy naszą specjalistyczną wiedzę do rozwoju ich produktów. Oprócz wysokiej jakości produktów, ten rodzaj współpracy technologicznej jest jednym z naszych najważniejszych atutów, z którego korzysta już wiele firm partnerskich w innych krajach."

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP