www.przemysl-polska.com
INTERROLL

Interroll ustanawia nową organizację serwisową

Sant'Antonino, Szwajcaria. Firma Interroll rozszerza zakres swoich usług, aby stale poprawiać wygodę integratorów systemów i użytkowników końcowych na całym świecie. W tym celu wprowadza usługi dla nowych i dotychczasowych klientów, oferowane pod nazwą „Interroll Lifetime Service”, oparte na nowych podstawach organizacyjnych. Firma utworzyła centralną jednostkę serwisową w Sinsheim w Niemczech, która jest odpowiedzialna za zarządzanie częściami zamiennymi i naprawami, konserwację, usługi instalacyjne i szkolenia prowadzone na terenie Europy.Głównym elementem nowej organizacji jest nowo utworzony magazyn centralny standardowych części zamiennych w Ketsch koło Heidelberga, obsługiwany przez partnera logistycznego. W tym miejscu przechowywanych jest ponad 90 procent części zapasowych do kluczowych produktów i modułów przenośników o krytycznym znaczeniu dla systemów przepływu materiałów, opartych na modułowych rozwiązaniach platformowych firmy Interroll. Centralne położenie w Europie, bezpośrednie połączenie z głównymi długodystansowymi osiami transportowymi oraz bliskość lotniska we Frankfurcie zapewniają szybką dostawę części zamiennych do europejskich klientów i użytkowników. W zależności od umowy serwisowej, dostawa zamówień jest gwarantowana w ciągu 24 godzin.

Dotyczy to również napraw i generalnych remontów produktów, takich jak elektrobębny, specjalne moduły przenośników i kluczowe produkty Smart Pallet Mover (SPM), za które odpowiada centralny warsztat w Baal koło Düsseldorfu i jego zdecentralizowane zakłady naprawcze w różnych krajach europejskich.
 
 
Interroll ustanawia nową organizację serwisową
 
Nowa organizacja serwisowa, "Global Lifetime Service", zatrudnia około 100 wykwalifikowanych pracowników serwisu Interroll w europejskich oddziałach, a także certyfikowanych partnerów. Są oni odpowiedzialni za zapewnienie wsparcia zorientowanego na klienta oraz usługi konserwacji, napraw i instalacji w ramach centralnej jednostki serwisowej w Sinsheim, centralnego magazynu w Ketsch i zakładów naprawczych.
 
"Zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego logiczne jest rozszerzenie naszych usług. Dzięki reorganizacji naszej organizacji serwisowej dla integratorów systemów nie tylko znacząco zwiększamy efektywność i wydajność naszej obsługi klienta. Tworzymy też podstawę do jeszcze szybszego rozwoju i oferowania przyszłych innowacji w branży usługowej," wyjaśnia Jens Strüwing, wiceprezes działu produktów i technologii w Grupie Interroll.
 
 
Interroll ustanawia nową organizację serwisową
 
Nowa organizacja serwisowa, utworzona jako centrum zysków, będzie wspierać nowych i obecnych klientów różnorodnymi usługami dotyczącymi części zamiennych, dostosowanymi do potrzeb. Ponadto, oferowane będą usługi instalacyjne i konserwacyjne - takie jak uruchomianie na miejscu, konserwacja, przeglądy, naprawy i optymalizacja istniejących rozwiązań opartych na technologiach Interroll. Ponadto, zapewnione zostanie wsparcie online w zakresie konserwacji predykcyjnej i usług szkoleniowych. Po wprowadzeniu usług w Europie, odpowiednia reorganizacja w zakresie marketingu Interroll Lifetime Service odbędzie się również w Ameryce i Azji.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP