www.przemysl-polska.com
FAULHABER GROUP

FAULHABER Webinaria – Driven by knowledge

Nasze webinaria Faulhaber odbywaję się w języku angielskim oraz niemieckim.

FAULHABER Webinaria – Driven by knowledge

Po udanym początku styczniowych webinariów FAULHABER, kontynuujemy je w lutym. Tym razem zajmiemy się tematem "Motion Control", czyli łatwymi w użyciu jednoosiowymi kontrolerami ruchu i położenia, dostosowanymi do sterowania napędami FAULHABER DC, BLDC, silnikami liniowymi oraz aplikacją, która służy do ich programowania. Nasz ekspert był m.in. odpowiedzialny za rozwój generacji V3.0 kontrolerów FAULHABER. Upewnij się, że tego nie przegapisz!

Webinarium "Motion Control & Speed Control"
Podczas webinarium zostanie przedstawiona krok po kroku typowa konfiguracja systemu FAULHABER MotionControl (MC V2.5 / MC V3.0) z wykorzystaniem oprogramowania Motion Manager oraz dodatkowe informacje na temat opcji regulacji i doboru komponentów. Jest to wyjątkowa okazja, aby zadać pytania naszym najlepszym ekspertom.

Najbliższy termin (spotkanie w języku angielskim): 23. luty 2021, 09.00 - 10.00 CET / East
Register now

Najbliższy termin (spotkanie w języku angielskim): 23. luty 2021, 15.00 - 16.00 CET / West
Register now

Dr. Ing. Andreas Wagener
Dr inż. Andreas Wagener uzyskał tytuł inżyniera ze specjalizacją napędy elektryczne na Uniwersytecie w Erlangen oraz tytuł doktora (Dr.-Ing.) na Uniwersytecie w Ulm, pracując nad hybrydowymi układami napędowymi. Jako lider grupy zajmującej się architekturą oprogramowania firmware wspierającego aplikację MotionControl, był odpowiedzialny za rozwój generacji MC V3.0 FAULHABER.

"Jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania techniczne związane z systemami FAULHABER MotionControl lub SpeedControl. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu "mówię" również w „języku CANopen” na poziomie C1

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP