www.przemysl-polska.com
PEPPERL+FUCHS FACTORY AUTOMATION

Pepperl + Fuchs zaprasza na swój pierwszy szczyt online - Your Future Automation

Pięć dni pokazów rozwiązań, trendów i sieci cyfrowych

Pepperl + Fuchs zaprasza na swój pierwszy szczyt online - Your Future Automation

Pepperl+Fuchs 2020 Summit to darmowa platforma cyfrowa, która pozwoli klientom i innym zainteresowanym uczestnikom poznać najnowsze trendy i rozwiązania z zakresu automatyzacji fabryk i procesów - nawet podczas pandemii COVID-19.


"Your Future Automation” to motto pierwszego internetowego spotkania Pepperl+Fuchs, które odbędzie się w dniach od 20 do 24 lipca. To bezpłatne, w pełni cyfrowe wydarzenie daje klientom i innym zainteresowanym osobom możliwość skontaktowania się z ekspertami z zakresu czujników przemysłowych i ochrony przeciwwybuchowej oraz poznania najnowszych rozwiązań i trendów z dziedziny automatyzacji fabryk i procesów. Każdego dnia szczytu uczestnicy będą mieli dostęp do notatek, pokazów na żywo i dyskusji panelowych z zakresu automatyzacji za pośrednictwem platformy internetowej opartej na przeglądarce.

Tematy te będą obejmowały:
• zarządzanie cyfrowe Kanban
• urządzenia mobilne i usługi transformacji cyfrowej
• inteligentne rozwiązania intralogistyki korzystające z technologii RFID i LiDARów
• Ethernet Advanced Physical Layer (Ethernet APL)
• możliwości technologii pomiarów 3-D

W sekcji poświęconej sieciom uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z innymi uczestnikami i ekspertami z Pepperl+Fuchs i firm partnerskich. Wszelkie treści cyfrowe, takie jak dokumenty techniczne, filmy instruktażowe i prezentacje, będą dostępne do pobrania za darmo. Wszystkie treści będą dostępne w języku angielskim i mają być prezentowane zarówno rano, jak i po południu, aby umożliwić zainteresowanym stronom z całego świata uczestnictwo bez względu na strefę czasową.

"Czekamy na Ciebie! Nawet w czasach ograniczonej interakcji społecznej chcielibyśmy pozostać w kontakcie z naszymi klientami. Właśnie dlatego organizujemy nasz pierwszy szczyt online w dniach od 20 do 24 lipca. Przez pięć ekscytujących dni będziemy zajmować się aktualnymi tematami branżowymi. Wszystkie one są nakierowane na digitalizację zorientowaną na użytkownika. Czy istnieje lepszy sposób na przekazanie tych treści niż cyfrowe wydarzenie dotyczące zainteresowań naszych klientów?" powiedział dr. Gunther Kegel, prezes Pepperl+Fuchs AG.

Zarejestruj się już teraz
Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu? Zarejestruj się w bezpłatnym internetowym szczycie Pepperl+Fuchs na stronie www.pepperl-fuchs.com/summit.

Główne tematy
Zarządzanie cyfrowe Kanban
Obecnie trudno sobie wyobrazić produkcję bez systemów Kanban i związanych z nimi korzyści. Mimo to, podatne na błędy procesy ręczne i niski stopień cyfryzacji wciąż pozostawiają wiele do zrobienia w tym zakresie. Firmy Bosch Connected Industry (BCI), Pepperl+Fuchs i Neoception połączyły siły, aby opracować skalowalny system, który przygotowuje szafy Kanban do systemów Industry 4.0 i jest równie odpowiedni dla projektów greenfield i modernizacji.

Urządzenia mobilne i usługi transformacji cyfrowej
Smartfony, tablety i cyfrowy przepływ prac stały się integralną częścią nowoczesnych środowisk pracy. Jako światowy lider na rynku iskrobezpiecznych urządzeń mobilnych, firma ecom wchodząca w skład Pepperl+Fuchs wspiera swoich klientów, począwszy od konfiguracji i zarządzania, po analizę i ocenę danych urządzeń w czasie rzeczywistym. Rezultat? Wyrafinowana koncepcja mobilnego pracownika, która zapewnia oszczędności procesowe, poprawia jakość danych oraz przyczynia się do zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa pracowników.

Inteligentne rozwiązania intralogistyki korzystające z technologii RFID i LiDARów
Precyzyjnie skoordynowany przepływ materiałów i towarów wymaga czegoś więcej niż tylko pojedynczych komponentów: potrzeba tu dobrze zaprojektowanych i innowacyjnych rozwiązań obejmujących wszystko, począwszy od niestandardowej technologii czujników, komponentów infrastruktury i okablowania po integrację systemu i rozwój oprogramowania. Firma Pepperl+Fuchs wraz z kilkoma klientami zaprezentuje projekty pokazujące, w jaki sposób technologie RFID i LiDARów mogą być wykorzystane do stworzenia tych niestandardowych rozwiązań.

Ethernet Advanced Physical Layer (Ethernet APL)
Dzięki nowej, zaawansowanej fizycznej warstwie ethernetowej (Ethernet APL), Pepperl+Fuchs i inne firmy kładą podwaliny pod przyszłe aplikacje IoT dla przemysłu. Nowa warstwa fizyczna umożliwia bezpośrednie podłączenie urządzeń zdalnych do systemów wyższego poziomu, oferując po raz pierwszy spójną, przejrzystą i jednolitą komunikację na wszystkich poziomach hierarchicznych. W ten sposób Ethernet APL łączy wszystkie doświadczenia i wymogi przemysłowe: długie połączenia kablowe, wykorzystanie standardowej skrętki, interoperacyjność oraz możliwość pracy w środowiskach zagrożonych wybuchem (do Zone 0/Class 1, Div. 1).

Możliwości technologii pomiarów 3-D
Wysiłki mające na celu osiągnięcie najwyższej jakości przy jednoczesnym skróceniu czasu konwersji w systemach Industry 4.0 stawiają coraz bardziej złożone wyzwania inżynierskie w wielu branżach. Aby wdrożyć niezbędne zadania z zakresu pomiarów, jakości i pozycjonowania, firma Pepperl+Fuchs wraz ze spółkami zależnymi VMT, 3D.aero i Espace 6D oferują unikalne kompleksowe rozwiązania z zakresu technologii pomiarów 3D. Przenoszą one tradycyjne zadania do środowiska cyfrowego, wspierając w ten sposób rozwój koncepcji "cyfrowego bliźniaka".

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP