www.przemysl-polska.com
FAULHABER GROUP

Nasz wkład w dostawę sprzętu medycznego

Z powodu pandemii koronawirusa zwiększyło się zapotrzebowanie na sprzęt medyczny, w szczególności sprzęt do wentylacji oraz laboratoriów. Dzięki swoim systemom napędowym FAULHABER wnosi swój wkład w zapewnienie niezawodnego działania sprzętu używanego do tych istotnych zastosowań i robi wszystko, aby zabezpieczyć dostawy. Jednak również zdrowie naszych pracowników jest dla nas kwestią priorytetową!

Nasz wkład w dostawę sprzętu medycznego
Zautomatyzowana analiza laboratoryjna FAULHABER

Masowo rośnie zapotrzebowanie na napędy, szczególnie do zastosowań związanych ze sprzętem medycznym i laboratoryjnym, np. do wentylatorów, kamer na podczerwień do pomiaru temperatury ciała, automatycznej analizy próbek oraz systemów laboratoryjnych. Firma FAULHABER nadąża za bieżącą sytuacją i robi wszystko, aby nadal prowadzić działalność w czasie pandemii koronawirusa oraz dostarczać klientom systemy napędowe.

Zdrowie naszych pracowników jest dla nas kwestią priorytetową! W naszych zakładach produkcyjnych realizacja zleceń dostawy odbywa się z zachowaniem wszelkich możliwych środków bezpieczeństwa. Dostosowany system zmianowy zmniejsza ryzyko zakłóceń w pracy. Ograniczenia związane z korzystaniem z obszarów ogólnodostępnych takich jak stołówki, kuchnie lub pomieszczenia socjalne oraz organizowanie spotkań wirtualnych zamiast bezpośrednich również wpływają na zmniejszenie ryzyka. Wielu pracowników FAULHABER wykonuje teraz pracę z domu. Nasi klienci i partnerzy biznesowi nadal mogą się z nami kontaktować telefoniczne lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.


Nasz wkład w dostawę sprzętu medycznego
Wysoce dynamiczne silniki DC do precyzyjnego i niezawodnego pomiaru FAULHABER

Wszystkie te działania mają na celu ochronę naszych pracowników oraz kontynuowanie działalności produkcyjnej i operacyjnej, a tym samym zapewnienie stałej dostawy najważniejszego sprzętu medycznego.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP