www.przemysl-polska.com
NSK

Oddział NSK Turkey organizuje sesje szkoleniowe dla klientów z branży stalowej

NSK Turkey zapewnia wartość dodaną dla klientów z sektora produkcji stali, organizując szkolenia w trzech zakładach stalowniczych. Niedawno została ukończona trzydniowa sesja szkoleniowa, realizująca korporacyjny cel stałego zwiększania poziomu wiedzy klientów z tego ważnego dla Turcji sektora gospodarki.Oddział NSK Turkey rozpoczął program wdrażania branżowych szkoleń w siedzibie klienta, wybierając trzy wyróżniające się stalownie, które podobnie jak wiele innych zakładów na świecie korzysta z zalet technologii łożyskowej NSK. Celem sesji było zwiększenie wydajności operacji produkcyjnych oraz procesów konserwacyjnych i tym samym ich zyskowności. W sumie z przekazywanej podczas szkolenia wiedzy skorzystało w trzech lokacjach 60 uczestników z różnych oddziałów stalowni, takich jak dział konserwacji mechanicznej, walcownia i sekcja odlewania ciągłego.

W przemyśle stalowym łożyska są stosowane w szerokim zakresie instalacji i wyposażenia, obsługując zarówno procesy wstępne, jak i dalszego przetwarzania - od składowiska surowców do operacji właściwego walcowania i rafinacji. Środowisko pracy tych łożysk jest unikatowe dla produkcji stali, przede wszystkim ze względu na takie czynniki, jak zanieczyszczenie twardymi cząsteczkami, wnikanie wody i wysokie temperatury. Dodatkowo łożyska muszą wytrzymywać duże obciążenia, w tym udarowe, wibracje, ekstremalne prędkości pracy oraz gwałtowne przyspieszenie i zwolnienie.

«Zgodnie z naszą filozofią podnoszenia wiedzy klientów, firmowy zespół specjalistów rozpoczął serię branżowych programów szkoleń technicznych prowadzonych na miejscu u klienta, z których pierwsza jest przeznaczona dla sektora produkcji stali»- mówi Emrah Çakır, Territory Manager, NSK Turkey. «Sesje szkoleniowe zostały przeprowadzone w trzech ważnych zakładach stalowniczych z udziałem Mihai Samoila, NSK European Steel Sector Manager».

NSK oferuje szeroki wybór rozwiązań łożyskowych dla sektora stalowniczego, od produktów standardowych, do bardzo wydajnych jednostek. Podczas szkoleń w tureckich stalowniach skupiono się na najnowszej serii łożysk NUB dla instalacji ciągłego odlewania, jak również na nowych łożyskach J-Line wyprodukowanych zgodnie ze standardem JIS (Japanese Industrial Standards) i dostępnych w sześciu popularnych typach opraw. Zaprezentowano również Program Wartości Dodanej (AIP) NSK opracowany z myślą o zwiększaniu wydajności i opłacalności operacji produkcyjnych oraz procesów konserwacji u klientów.

Wszechstronna oferta szkoleniowa NSK pomaga klientom rozszerzać swoją bieżącą wiedzę i wykorzystywać łożyska w celu maksymalizowania okresu eksploatacji maszyn i wyposażenia. Najnowszy program szkoleniowy obejmuje szeroki wybór uznanych kursów, które skupiają się na najważniejszych potrzebach edukacyjnych osób zajmujących się specyfikowaniem, użytkowaniem i konserwacją łożysk - pomocą służą również instruktorzy - specjaliści dostępni na miejscu. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.nskeurope.com/en/nsk-academy/training-courses.html


1) Jeden z kursów szkoleniowych organizowany przez oddział NSK Turkey

Oddział NSK Turkey organizuje sesje szkoleniowe dla klientów z branży stalowej

2) Nowa seria łożysk J-Line NSK
 
Oddział NSK Turkey organizuje sesje szkoleniowe dla klientów z branży stalowej

3) Łożyska walcowe z serii NUB NSK
 
Oddział NSK Turkey organizuje sesje szkoleniowe dla klientów z branży stalowej

 

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP