www.przemysl-polska.com
Southco

NOWE ZAWIASY PLASTIKOWE O STAŁYM MOMENCIE OBROTOWYM FIRMY SOUTHCO SĄ DOSTOSOWANE DO WYMOGÓW KLIENTA I ODPORNE NA KOROZJĘ

Firma Southco powiększyła rodzinę zawiasów E6 o stałym momencie obrotowym o wersję plastikową, zaprojektowaną do zastosowań w aplikacjach korozyjnych. Zawiasy te zapewniają stały opór w całym zakresie obrotu, umożliwiając użytkownikom łatwe pozycjonowanie drzwi, wyświetlaczy i innych podobnych komponentów oraz unieruchamianie ich w miejscu – całkowicie otwartych, całkowicie zamkniętych lub w dowolnym innym położeniu.

NOWE ZAWIASY PLASTIKOWE O STAŁYM MOMENCIE OBROTOWYM FIRMY SOUTHCO SĄ DOSTOSOWANE DO WYMOGÓW KLIENTA I ODPORNE NA KOROZJĘ

Wykonany z wytrzymałego mechanicznie plastiku i stali nierdzewnej, nowy zawias E6 zapewnia korzyści wynikające ze stałego momentu obrotowego i nowoczesnej stylistyki w lekkiej, ekonomicznej obudowie. W ramach serii E6 dostępne są wykonania z symetrycznym i asymetrycznym momentem obrotowym, o różnych rozmiarach i wykonane z różnych materiałów, spełniające wymogi różnych sektorów przemysłu. Zawiasy pozycjonujące firmy Southco zapewniają w większości zastosowań stabilne parametry pracy przez cały czas życia bez potrzeby przeprowadzania regulacji.

Menadżer produktów globalnych, Todd Schwanger powiedział, “Plastikowe zawiasy E6 o stałym momencie obrotowym charakteryzują się zwiększoną odpornością na korozję, a zakres ich momentów obrotowych jest dostosowany do szerokiej gamy zastosowań. Eliminuje to koszty związane z opcjami odlewanymi oraz instalowaniem dodatkowych elementów zapewniających utrzymywanie stałego położenia.”

Więcej informacji dotyczących funkcjonalności zawiasów o stałym momencie obrotowym firmy Southco można znaleźć na stronie www.southco.com, wysyłając email do całodobowego działu wsparcia klienta na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., telefonicznie pod numerem 610-459-4000 lub faksem pod numerem 610-459-4012.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP