www.przemysl-polska.com
Beijer Electronics Products AB

Beijer Electronics wprowadza na rynek sterownik HMI I/O Controller

Opracowany przez Beijer Electronics nowy moduł I/O to urządzenie, które może być łatwo łączone z interfejsami HMI firmy Beijer Electronics, dzięki czemu użytkownicy mogą zaimplementować proste operacje kontrolno-automatyczne bez konieczności stosowania sterownika PLC. Sterownik HMI I/O Controller to rozwiązanie charakteryzujące się łatwością montażu i oszczędnością kosztów.

Beijer Electronics wprowadza na rynek sterownik HMI I/O Controller
Nowy kompaktowy sterownik HMI I/O Controller został opracowany specjalnie dla wersji ‘plus’ interfejsów H-T40 i H-T40m-P wyposażonych w dodatkową pamięć. Moduł pozwala zapewnić cenne funkcje interfejsów HMI z serii H dokładnie w takim zakresie, w jakim są one wymagane przez klienta.
Moduł I/O ma zwartą budowę i można go łatwo zamontować na tylnej ściance interfejsu H-T40m-P.
 
Sterownik HMI I/O Controller to 12 wejść cyfrowych i 4 wyjścia cyfrowe. Pozostałe wersje, w tym analogowe moduły I/O, są aktualnie w fazie przygotowania. Na jednym interfejsie H-T40m-P można zainstalować do 15 modułów jeden na drugim, a wewnętrzny procesor modułu zapewnia pracę interfejsu H-T40m-P przy optymalnej prędkości bez negatywnych skutków.

Jak wyjaśnia Troy Lin, menadżer produktu w Beijer Electronics, „Sterownik HMI I/O Controller jest pierwszym modułem I/O opracowanym przez firmę Beijer Electronics. Jest to kompaktowe, oszczędne i łatwe w montażu idealne rozwiązanie, pozwalające na bezpośrednie łączenie z naszym interfejsem H-T40m-P”.

Z użyciem oprogramowania do interfejsu H-T40m-P, H-Designer , można łatwo zaprogramować wymagane operacje kontrolno-automatyczne. To intuicyjnie obsługiwane oprogramowanie konfiguracyjne posiada elastyczne funkcje pozwalające w przeciągu kilku minut tworzyć projekty i wykonać natychmiastowe symulacje w trybie off-line lub on-line. Program H-Designer to oszczędność cennego czasu oraz gotowe moduły, które można wykorzystywać do obliczeń arytmetycznych, operatorów logicznych, ustawień bitów, itd.

Sterownik HMI I/O Controller to idealne rozwiązanie dla różnych dziedzin przemysłu. Moduł może być stosowany na przykład do sterowania pracą włączników oświetlenia w obwodzie wyjściowym Automatyki Budynku, albo do sterowania pracą pomp w sektorze wody i nawadniania oraz w instalacjach rolniczych.
 
Obraz
iomodule_angle_HT40m_P.jpg
 
Tekst do obrazu:
Na jednym interfejsie H-T40m-P można zainstalować do 15 modułów jeden na drugim, a wewnętrzny procesor modułu zapewnia pracę interfejsu H-T40m-P przy optymalnej prędkości bez negatywnych skutków.

Interfejsy serii H
Seria H to panele operatorskie oferujące cenne, podstawowe funkcje interfejsu HMI dla maszyn i procesów. Ta uniwersalna seria produktów pozwala klientom wybrać taki zakres funkcji, jakie oni dokładnie potrzebują. Interfejsy z serii H wyposażone są w klawiaturę oraz ekran dotykowy, który dostępny jest w wielu formatach od 3.0 do 10.4 cala.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Related Articles

Beijer Electronics Products AB
.NET w HMI

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP