www.przemysl-polska.com
Beijer Electronics Products AB

Firma Beijer Electronics publikuje nową stronę internetową przeznaczoną dla konstruktorów maszyn

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu producentów wyrobów finalnych oraz konstruktorów maszyn na niezawodne rozwiązania HMI, firma Beijer Electronics publikuje swoją nową stronę internetową - www.machinebuilderhmi.com – na której znajdą się informacje na temat produktów, możliwości wykonania danych urządzeń na specjalne zamówienie, rozwoju oraz pomocy dla klientów.

Firma Beijer Electronics publikuje nową stronę internetową przeznaczoną dla konstruktorów maszyn
Kompleksowa oferta HMI firmy Beijer Electronics jest specjalnie dopasowana do potrzeb konstruktorów maszyn. Oferta obejmuje rozwiązania zarówno w przypadku prostych, jak i złożonych aplikacji, począwszy od małych, kompaktowych urządzeń do dużych układów sprzęgających oraz otwartych rozwiązań opartych na komputerach PC - Beijer Electronics jest partnerem, na którym klienci mogą polegać. „Słuchamy naszych klientów i dostarczamy urządzenia dopasowane do potrzeb konstruktorów maszyn” - mówi Magnus Green, Kierownik ds. Sprzedaży w Dziale Etykiet Firmowych i Producentów Wyrobów Finalnych w firmie Beijer Electronics.
Te godne zaufania, wysokiej jakości rozwiązania HMI pozytywnie przeszły testy w tysiącach aplikacji i potwierdziły swoje możliwości w wymagających środowiskach pracy, a dostępne są wraz z szeroką gamą programów obsługi umożliwiających wykorzystanie dowolnego rodzaju sterowników programowalnych oraz innych urządzeń automatycznych.
Elastyczna oferta produktów standardowych obejmuje szeroki wybór poziomów funkcjonalności i specjalizacji, jak również możliwości dopasowania do potrzeb klienta. Intuicyjna konfiguracja oraz szybkie w działaniu oprogramowanie umożliwia łatwe stworzenie aplikacji dla logicznych, przyjaznych dla użytkownika i wydajnych układów sprzęgających pomiędzy systemami, maszynami i operatorami – a wprowadzenie solidnych urządzeń przekazujących dane firmy Beijer Electronics do własnych aplikacji zaoszczędzi konstruktorom maszyn cenny czas i pieniądze.
„Dostarczamy automatykę, której nasi klienci mogą zaufać”, Magnus Green zapewnia, oraz dodaje: „Dostarczając wysokiej jakości, elastyczne rozwiązania, które obronią się w przyszłości, pomagamy naszym klientom osiągnąć konkurencyjność na najwyższym poziomie”.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.machinebuilderhmi.com.
Podpis pod ilustracją:
Magnus Green, Kierownik ds. Sprzedaży w Dziale Etykiet Firmowych i Producentów Wyrobów Finalnych.

Nasze działania nakierowane są na potrzeby naszych klientów, a możliwości dopasowania produktów do ich wymagań obejmują obszar od szczególnych funkcji użytkowych do folii wykonanych według projektu i kolorystyki opracowanych

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Related Articles

Beijer Electronics Products AB
.NET w HMI

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP