Materiały o zróżnicowanych szerokościach, umieszczone w różnych pozycjach oraz częściowo załadowane palety stanowią szczególne utrudnienie przy zapewnianiu ochrony dostępu do stacji transferowych. Podejmując wyzwanie, Leuze stawia na koncepcję dynamicznego dopasowania formatu. Dzięki temu można cieszyć się pełną harmonią efektywności i bezpieczeństwa.
Wiele rodzajów światła plus kompaktowa obudowa: Nowy czujnik kontrastu KRT 3C firmy Leuze – elastyczna integracja w procesach pakowania dzięki niewielkim rozmiarom i możliwości pracy w wielu kolorach.
W logistyce dystrybucji handlu spożywczego zachodzą obecnie ważne zmiany: coraz więcej sprzedawców wykorzystuje mikro-centra logistyczne (MFC - Micro-Fulfill¬ment Centers), po to żeby stawić czoła wyzwaniom stawianym przez handel detaliczny online; oznacza to, że zamówienia są kompletowane niedaleko od klienta. Technologia czujników potrzebna do obsługi takich zamówień musi spełniać określone wymagania. Leuze oferuje rozwiązania dostosowane do takich zastosowań.
Na targach LogiMAT w Stuttgarcie oraz interpack w Düsseldorfie specjaliści od czujników z firmy Leuze zaprezentują innowacyjne rozwiązania zwiększające efektywność procesów w intralogistyce i technologii pakowania.
AMS 100i firmy Leuze jest jednym z najmniejszych laserowych systemów pozycjonowania dostępnych na rynku. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem w przypadku zabudowy urządzeń w ograniczonej przestrzeni.
Bezpieczeństwo w przypadku awarii: Kamera LCAM 308 IP monitoruje martwe pola na układnicach i liniach przenośnikowych. Dzięki temu operatorzy centrów logistycznych mogą bez trudu obserwować przebieg zdarzeń oraz szybko usuwać przyczyny zakłóceń.
W dniach 8-10 listopada Leuze po raz kolejny zaprezentuje się na targach SPS w Norymberdze. Tym razem Sensor People planują coś więcej niż tylko spotkania z klientami na stoisku. W ramach targów skorzystać będziecie mogli Państwo z możliwości indywidualnego zwiedzania wirtualnego salonu Leuze oraz wziąć udział w webinariach śniadaniowych.
Magazyny paletowe z systemami pozwalającymi na automatyczne ponowne uruchomienie urządzeń przyczyniają się do zwiększenia wydajności systemów. Rozwiązanie to wymaga niezawodnie działającej ochrony dostępu. Nowe koncepcje bezpieczeństwa z pętlami indukcyjnymi, kurtyną świetlną i monitorowaną sekwencją sygnałów spełniają wymagania zrewidowanej normy EN 415-4, zapewniając tym samym maksymalne standardy bezpieczeństwa.
Po trwającej zaledwie 16 miesięcy budowie firma Leuze otwiera swój nowy zakład produkcyjny w Malakce (Malezja). Już wkrótce będą tam produkowane czujniki Leuze na lokalny rynek azjatycki. Istnieje na nie duży popyt w elektronice, technologiach solarnych oraz w automatyce laboratoryjnej.