www.przemysl-polska.com
Pilz News

KONTROLA UPRAWNIEŃ DOSTĘPU I WYBÓR TRYBU PRACY

Instalacje i maszyny stają się coraz bardziej złożone i skomplikowane. Oprócz tego użytkownicy mają różne kwalifikacje w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. Jasno zdefiniowany zakres odpowiedzialności i jednoznaczne poziomy uprawnień do obsługi pomagają zwiększyć wydajność, szczególnie w przypadku skomplikowanych maszyn.

KONTROLA UPRAWNIEŃ DOSTĘPU I WYBÓR TRYBU PRACY

Nowoczesne systemy kontroli uprawnień dostępu zapewniają elastyczne poziomy uprawnień, które zaczynają się właśnie od tego. Oferują one więcej korzyści niż klucze mechaniczne lub dostęp za pomocą haseł.

Na przykład, użytkownicy uzyskują dostęp tylko do tych paneli obsługowych i tylko te uprawnienia, które są dla nich rzeczywiście istotne. Tak więc operator maszyny będzie miał inny widok konsoli sterowniczej i inne uprawnienia niż jej monter lub personel utrzymania ruchu.

Zalety w skrócie:
  • Elastyczne poziomy uprawnień
  • Zwiększenie wydajności dzięki jednoznacznym zakresom odpowiedzialności
  • Jasne, przejrzyste poziomy zapobiegają błędom obsługi, szczególnie w przypadku skomplikowanych maszyn
  • Procesy są identyfikowalne
Z nowoczesnym systemem uprawnień dostępu wiąże się wiele innych funkcji. Każdy, kto oprócz bezpieczeństwa chce również zapewnić ochronę, może skorzystać z funkcjonalnego wyboru bezpiecznego trybu pracy!

www.pilz.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP