www.przemysl-polska.com
Norelem

Firma norelem wprowadza na rynek nową gamę siłowników pneumatycznych do różnorodnych zastosowań

Firma norelem, specjalizująca się w branży standardowych komponentów maszyn, wprowadza na rynek nową gamę siłowników pneumatycznych do szerokiego zakresu zastosowań w środowisku przemysłowym i w aplikacjach wykorzystujących sprężone powietrze. Asortyment obejmuje standardowe, kompaktowe i okrągłe siłowniki, które zapewniają łatwą instalację i integrację z maszynami.

Firma norelem wprowadza na rynek nową gamę siłowników pneumatycznych do różnorodnych zastosowań

Nowa seria zawiera kompaktowy siłownik DIN ISO 21287, który został wyposażony w czujnik położenia dla wyłączników zbliżeniowych i zapewnia obustronne, elastyczne tłumienie drgań, umożliwiające powrót siłownika do pierwotnego kształtu po zaabsorbowaniu wstrząsów lub wibracji.

Marcus Schneck, CEO norelem, podkreśla: - Nowa seria siłowników pneumatycznych stanowi idealne rozwiązanie dla inżynierów, ponieważ można je instalować bez elementów mocujących/złącznych, skracając w ten sposób czas przestojów i prac utrzymaniowych. Firma norelem zawsze szuka takich sposobów projektowania i oferowani, które ułatwiają pracę inżynierom.

W ofercie pojawia się również siłownik zgodny z DIN ISO 15552, podkreślający zalety zrównoważonej konstrukcji. Firma norelem zawsze koncentrowała się na dostarczaniu produktów zapewniających zrównoważone użytkowanie, czego przykładem jest nowy siłownik, pozwalający podczas produkcji zaoszczędzić 20% materiału dzięki wykonaniu rury z aluminium anodowanego.

Rozbudowany asortyment obejmuje również siłownik DIN ISO 6432. Ten okrągły siłownik, wykonany ze stali nierdzewnej, zapewnia odporność na korozję w różnych warunkach produkcyjnych. Można go użytkować w zakresie temperatur od -20 ° C do +80 ° C, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla środowisk fabrycznych podatnych na wahania temperatur.

Firma norelem oferuje trzy typy siłowników standardu DIN-ISO o różnych długościach skoku i średnicach trzpienia. Standardowy siłownik DIN ISO 15552 jest dostępny z trzpieniami o średnicach od 32 do 80 mm i długościach skoku od 25 do 250 mm.

Siłownik kompaktowy DIN ISO 21287 jest dostępny w wersjach z gwintem zewnętrznym lub wewnętrznym oraz o średnicy tłoka od 20 do 40 mm i długości skoku od 10 do 50 mm, natomiast siłownik okrągły DIN ISO 6432 posiada średnicę tłoka od 10 do 25 mm i długość skoku od 10 do 200 mm.

Korzystając z uznanego w branży katalogu i poradnika THE BIG GREEN BOOK, inżynierowie mogą znaleźć potrzebne im części i produkty oraz zamówić je online w sklepie internetowym norelem.

Więcej informacji o firmie norelem i ofercie standardowych komponentów maszyn jest dostępnych na stronie www.norelem.pl

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP