Właściwe zastosowanie blokad LOTO zmniejsza liczbę wypadków podczas prac serwisowych, pozwalając bezpiecznie odizolować źródła energii. Tablice cieni umożliwiają uporządkowaną dystrybucję elementów systemu LOTO, w tym kłódek, a także pełnią funkcję informacyjną w zakresie procedur i bieżących pozwoleń na prowadzenie prac, projektów serwisowych i czynności w ramach odcięcia źródeł energii.
MetalPhoto® z anodowanego aluminium to wyjątkowo trwałe i odporne rozwiązanie w zakresie identyfikacji w trudnych warunkach pracy. Ten posiadający doskonałe własności materiał jest zaprojektowany tak, aby przez ponad 30 lat pracy w ekstremalnych warunkach zachował się jego wygląd i funkcjonalność, dzięki czemu doskonale nadaje się do identyfikacji środków trwałych.
Kompleksowa oferta drukarek Brady do znaków i etykiet umożliwia druk w dowolnym czasie dowolnego znaku umieszczanego w środowisku pracy. Odpowiednio rozmieszczone oznakowanie miejsca pracy zmniejsza liczbę wypadków w pracy i zwiększa produktywność.
Brady wprowadza nową drukarkę termotransferową do oznaczeń i etykiet BBP™30. Nowa drukarka BBP30 umożliwia bezproblemowy druk i oferuje gamę trwałych etykiet pozwalających tworzyć wysokiej jakości oznaczenia BHP i programu „lean” stosownie do potrzeb zakładu.
Brady opracowała najwyższej klasy etykietę identyfikacyjną o ponad dziesięcioletniej odporności na promienie UV, ścieranie, działanie czynników pogodowych i cieczy. Ta najodporniejsza na rynku etykieta pozwala przez ponad dekadę zachować czytelność identyfikacji sprzętu, pojazdów, komponentów i obiektów.
Blokady zabezpieczające Lockout/Tagout stosuje się w coraz większej liczbie branż. Fakt ten nie dziwi, ponieważ ich prawidłowe użycie gwarantuje bezpieczeństwo pracowników. Innowacyjne rozwiązana stosowane w blokadach Lockout/Tagout zwiększają wydajności poprzez skupienie się na elastyczności produktu oraz łatwości jego stosowania.
Drukarka i aplikator identyfikatorów na przewody Wraptor™ firmy Brady dodatkowo powiększa potencjał automatyzacji. Nowa zaktualizowana wersja oprogramowania systemowego pozwala na integrację z Wraptorem maszyn do cięcia i ściągania izolacji z przewodów firmy Schleuniger, co pozwala przyspieszyć przygotowanie i obsługę kabli. Dzięki temu rozwiązaniu operatorzy szybciej realizują swoje zadania.
Firma Brady, globalny ekspert w dziedzinie identyfikacji, oraz AMS Software & Elektronik z Niemiec podpisały umowę partnerską, w ramach której oferować będą zaawansowane technologicznie, zautomatyzowane i oszczędne podajniki etykiet na potrzeby identyfikowalności dla producentów elektroniki w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. „Połączenie serii wszechstronnych podajników etykiet AMS ALF14 i zaawansowanych etykiet na potrzeby identyfikowalności firmy Brady umożliwia powstanie zautomatyzowanego rozwiązania do etykietowania dla linii montażu powierzchniowego w produkcji obwodów drukowanych” powiedział David Walmsley, dyrektor ds. rozwoju biznesu Brady na region EMEA.
Brady SPC wprowadza właśnie nową linię wysoko wydajnych mat sorpcyjnych do kontroli nad wyciekami, które łączą w sobie trwałość i wysoką chłonność. Mata jest przeznaczona do stref o dużym natężeniu ruchu w przemyśle ciężkim, produkcji, transporcie i usługach publicznych. Wysoka wydajność mat sorpcyjnych Brady pozwala zapobiegać przenikaniu do podłoża większości cieczy stosowanych w przemyśle.
Sztywne oznaczenia i zawieszki ToughWash firmy Brady zachowują czytelność i trwałość nawet w warunkach częstego czyszczenia w agresywnym środowisku. Zawieszki i oznaczenia wykonane z zastosowaniem objętego zgłoszeniem patentowym procesu powlekania ochronną warstwą plastiku stanowią skuteczny sposób przekazywania ważnych informacji wizualnych na temat bezpieczeństwa oraz zasad lean management, zwiększając bezpieczeństwo, wydajność pracy oraz zgodność z przepisami, nawet w najtrudniejszych warunkach.